Strona główna » Kim jesteśmy...
Kategorie
Bestsellery

Kim jesteśmy...

NeoGroup Nasze wartości  

Pragniemy być w Państwa oczach wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie. Dzięki ciągłemu rozwojowi staramy się z każdym dniem poszerzać naszą ofertę produktów i usług. 

Naszym celem jest pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami na rynku krajowym i europejskim, uczciwie budując naszą markę na rynku. Pragniemy aby nasze produkty dzięki konkurencyjnym ceną oraz ogromnej rozmaitości pozwoliły jak najbardziej kompleksowo spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. 

Jako firma, a także jako ludzie, cenimy przede wszystkim:
  •  Szczerość i uczciwość
  •  Pasję, z jaką realizujemy zadania dla naszych klientów 
  •  Otwartość 
  •  Podejmowanie wielkich wyzwań i wizjonerstwo 
  •  Ciągły rozwój i dążenie do doskonałości
 
Media społecznościowe  

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszych profili w mediach społecznościowych.
Dzięki temu będziecie mogli Państwo śledzić na bieżąco informacje na temat wydarzeń w naszej firmie, promocjach i konkursach.

alt
alt


jest firmą specjalizującą się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw w gadżety reklamowe. W stałej ofercie posiadamy gadżety reklamowe masowe, odzież reklamową oraz oryginalne gadżety ekskluzywne. Łącznie ponad 40 000 artykułów reklamowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Są to przede wszystkim produkty dobrej jakości, których wzornictwo dostosowane jest do aktualnych trendów rynkowych.

Renomowani dostawcy
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Głównie z Azji, Polski, Holandii i Niemiec. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.
Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych

Budujemy wizerunek
Gustowny upominek pozwoli budować Państwa markę oraz będzie stale (bez dodatkowych kosztów) reklamować Państwa firmę lub wyrób. Dajemy Państwu szeroki wybór kolorystyki, sposobów nadruku oraz asortymentu.

 

Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu