Strona główna » Wpisy do kategorii » Kijki do selfie
Kategorie
Bestsellery

Kijki do selfie

Kijki do selfie


Niewielkich rozmiarów produkt który ma za zadanie ułatwić wykonanie zdjęcia samemu sobie z odległości większej niż długość ręki.
Dzięki czemu mamy możliwość wykonania zdjęcia z ujęciem otaczającej nas panoramy. Selfie stick przydają się także podczas wykonywania zdjęć grupowych (np. na wycieczkach )
Kijki do selfie często są nazywane: 
- selfie stickami
- wysięgnikami
- monopodami selfieRodzaje kijków do selfie

Jeśli zapoznacie się z naszą ofertą, zobaczycie, że kijki są dostępne w różnych wzorach i oczywiście w różnych cenach.
Skąd się biorą te różnice i na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze wysięgnika?

Najistotniejsze różnice pomiędzy modelami wynikają ze sposobu ich działania
- najprostsze i najtańsze rozwiązanie to selfie stick który umożliwia tylko położenie na teleskopowym ramieniu telefonu z ustawionym samowyzwalaczem. rozwiązanie nie jest może zbyt praktyczne ale cena robi swoje....
- najczęściej spotykane rozwiązanie to kijek wyposażony w kabel 3.5 jack który podpinamy do telefonu za pomocą złącza słuchawkowego. Na końcu uchwytu znajduje się natomiast przycisk który umożliwia wykonanie zdjęcia.
- najbardziej rozwinięte technologicznie selfie sticki działają już w oparciu o technologię bluetooth - w zestawie z kijkiem znajduje się pilot na który po prostu naciskamy i wykonujemy zdjęcie

Kijki do robienia zdjęć w roli upominku promocyjnego polecamy wszystkim firmom które swoją ofertę kierują do osób młodych i aktywnych. To właśnie takie osoby wykonują zazwyczaj największą ilość zdjęć. 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wpisy do kategorii
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu