Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog » Jaki gadżet promocyjny sprawdzi się na konferencjach?
Kategorie
Bestsellery

Jaki gadżet promocyjny sprawdzi się na konferencjach?

Jaki gadżet promocyjny sprawdzi się na konferencjach?

 

Konferencje to doskonały moment, aby wymienić się cenną wiedzą, rozbudować sieć kontaktów, a także aby umocnić pozycję swojej marki w świadomości odbiorców. Warto skorzystać z tej okazji, aby wypromować swoją firmę, decydując się skuteczne i pomocne gadżety promocyjne. Dowiedz się, jakie najlepiej sprawdzą się na takie okazje.Długopisy z nadrukiem firmy

 

Długopisy to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych, który sprawdza się doskonale podczas konferencji. Nie dziwi to nikogo, w końcu podczas takich wydarzeń wykonujemy wiele ważnych dla nas notatek. Sięgając po długopis reklamowy z logiem firmy, dajemy sobie gwarancję, że marka zapadnie w pamięć użytkowników. To niezwykle tani gadżet, co zdobywa przychylność szczególnie tych osób, które posiadają ograniczony budżet. Logo zawarte na długopisach jest estetycznie wyeksponowane, a jednocześnie nie sprawia wrażenia nachalnej reklamy. Oferując długopisy podczas konferencji, zyskujesz zarówno Ty, jak i uczestnicy wydarzenia.

alt

Teczki z nadrukowanym logo

 

Jaki gadżet reklamowy doskonale wyrazi nasz profesjonalizm oraz przygotowanie do konferencji? Elegancko wykonana teczka A4 z nadrukowanym logo. To dzięki niej w Twoich dokumentach i notatkach z wydarzenia wreszcie zapanuje harmonia i porządek. Po takie teczki sięgają przedsiębiorcy z różnorodnych branży. Bardzo często umieszczane są w nich broszury, katalogi czy materiały pokonferencyjne lub agendy. Dlatego warto zadbać o to, aby wybierana teczka była rzeczywiście pojemna i pozwalała na uporządkowanie wszystkich materiałów. Dzięki niej każdy uczestnik szkolenia będzie mieć wszystkie cenne informacje zawsze pod ręką.

alt

Użyteczne notesy reklamowe

 

Ciekawe bloki dyskusyjne i warsztatowe, istotna wiedza zdobyta na konferencji, pomocne kontakty, które mogą pomóc w rozwoju biznesu - te wszystkie informacje warto spisać, aby nic nie umknęło pamięci. Najczęstszym gadżetem, jaki można zdobyć na takim wydarzeniu, jest długopis reklamowy, jednak co z resztą? Wyjdź naprzeciw potrzebom uczestników wydarzenia i podaruj im notes reklamowy, który pomieści wszystkie cenne notatki. W tak skuteczny sposób pokażesz uczestnikom konferencji, że o nich dbasz i pragniesz, by opuścili wydarzenie z jak największym zadowoleniem. Przygotowanie takiej konferencji nie dotyczy wyłącznie agendy czy osób prowadzących poszczególne bloki. Trzeba należycie zadbać również o uczestników, a w tym z pewnością pomoże zgrabnych rozmiarów notatnik z długopisem.

alt

Słodki poczęstunek będący reklamą

 

Wielogodzinne konferencje są wydarzeniem, na które bardzo często zjeżdżają się ludzie z całego kraju. Pokonują tym samym spore dystanse i przebywają wiele godzin w podróży. Zdarza się, że w trakcie samej konferencji odczuwają oni pewne zmęczenie oraz senność. Warto osłodzić im nieco ten trud i dodać energii, oferując słodkie czekoladki z logiem. Słodycze mogą znaleźć się w pakietach dla uczestników eventu, a także na holu, gdzie będą w wolnym dostępie dla wszystkich. To niezwykle tani i pomocny sposób na to, aby zbudować przyjemne skojarzenia z marką, pokazując, że dba się nie tylko o samą oprawę merytoryczną i logistykę wydarzenia, ale także o każdego poszczególnego uczestnika i jego indywidualne potrzeby.

alt

Cukier i herbata na przerwy kawowe

 

Mówiąc o gadżetach promocyjnych, które doskonale sprawdzą się na konferencji, nie sposób nie wspomnieć o tych artykułach, jakie uświetnią każdą przerwę kawową. Cukier w saszetkach, jaki posiada nadrukowane logo firmy, jest bardzo popularnym produktem, który służy nie tylko samym uczestnikom eventu, ale także reklamie marki organizatora. Będzie to świetna wizytówka dla nas, pokazując, że dbamy o oprawę wydarzenia w każdym możliwym szczególe. Warto upewnić się, że na konferencji niczego nie brakuje, a w szczególności cukru do kawy czy herbaty, który może okazać się pozytywną reklamą.

alt

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu