Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog » Światowy Dzień Czekolady
Kategorie
Bestsellery

Światowy Dzień Czekolady

Podziel się na Facebook

Święto czekolady


Większość z nas zna święta kościelne i państwowe. Jednak w całym roku obchodzone są różne nietypowe święta. Część z nich jest dość dziwna, część śmieszna. Ale 7 lipca w kalendarzu świąt nietypowych pojawia się bardzo smaczne święto. Jest to Światowy Dzień Czekolady.
My także należymy do grona pasjonatów czekolady i czekoladzie nigdy nie mówimy "NIE", potrafimy zmierzyć się z każdą ilością. Z tej okazji do naszej najsłodszej kategorii sprzedażowej dodaliśmy kilka nowych produktów.


Wszystkie nasze czekolady i czekoladki znajdziecie w zakładce "czekoladki reklamowe", a dodane dziś produkty to między innymi:

alt

Czekoladki z motywem niemowlęcym - idealny pomysł na artykuł reklamowy dla firm które swoje produkty i usługi kierują do młodych matek i oczywiście dla małych dzieci.
alt
Elegancki wręcz ekskluzywny zestaw ETNA składający się z 20 czekoladek umieszczonych w pięknym kartonowym pudełku z okienkiem.
alt
Co prawda dopiero zaczęło się lato ale warto planować kolejne działania marketingowe. Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju kilka lat temu. Jednak z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Świadczą o tym liczne zastępy dzieci zbierających w tym dniu słodycze oraz oryginalnie przystrojone domy. Warto więc wykorzystać ten dzień do przeprowadzenia akcji promocyjnej. Oczywiście ten gadżet sprawdzi się najlepiej w firmach które są związane produktami i usługami skierowanymi do dzieci i młodzieży.
Z pewnością zestaw czekoladek w kształcie duchów sprawdzi się doskonale.

alt
Czekoladowe szyszki - już sam ich widok sprawia, że ślinianki zaczynają mocniej pracować. Preparowany ryż zatopiony w dwóch rodzajach czekolady belgijskiej. Tego smaku nie sposób zapomnieć, może nawet prowadzić do uzależnienia ;-)
Jeśli wy chcecie uzależnić swoich klientów od Waszej oferty musicie wybrać ten słodki produkt do kolejnej akcji reklamowej.


 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl