Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wpisy do kategorii » Kubki podróżne z logo
Kategorie
Bestsellery

Kubki podróżne z logo

Kubki podróżne z logo

 

Do liderów popularności pod względem ilości sprzedaży z pewnością należą kubki termoizolacyjne. W każdym mieście o poranku można spotkać podróżnych w tramwaju czy też kierowców samochodów - ściskających w ręku kubek gorącej kawy. Większość osób pracujących w biurach także zaczyna dzień od wypicia kubka kawy - dzięki termoizolacyjnemu zamknięciu mogą cieszyć się dłużej ciepłem a także nie muszą obawiać się o rozlanie zawartości( zwracamy jednak uwagę, iż tylko droższe modele dają gwarancję pełnej szczelności ), część z kubków posiada także podgumowaną podstawkę dzięki której mocniej przywierają do powierzchni - zmniejszając szansę rozlania zawartości podczas przypadkowego szturchnięcia. Zachęcamy do wykorzystania tak popularnego produktu do celów promocyjnych.Kubek termiczny z naniesionym logo będzie przypominał o Państwa firmie każdego dnia. Do wybory dajemy Państwu kubki o różnych pojemnościach,różnej budowie ( kubki plastikowe oraz kubki metalowe, zbudowane z dwóch ścianek ) oraz bogatej kolorystyce umożliwiającej dopasowanie produktu do barw Państwa firmy.
Przygotowaliśmy dla Państwa także krótki film z prezentacją kubków termicznych z naszej oferty - dostępny na kanale Youtube
- kubki termiczne

Kubki termiczne z logo


W zależności od materiału z którego jest wykonany kubek mamy możliwość nanieść na jego ściance logo Waszej firmy na kilka sposobów. Na kubkach wykonanych ze stali sugerujemy wykonanie znakowania metodą graweru laserowego. W przypadku kubków plastikowych możemy wykonać nadruk metodami tampodruku lub sitodruku. W większości przypadków nadruk logo odbywa się na "najbardziej płaskiej" części ścianki kubka. W przypadku niektórych modeli istnieje także możliwość wykonania nadruku " na okrągło".

Kubki termoizolacyjne


Mimo, że wyglądają bardzo podobnie często różnią się od siebie ceną - i to w znaczący sposób. Na różnicę w cenie wpływają przede wszystkim różnice techniczne i jakościowe. Zazwyczaj droższe kubki oferują dłuższe utrzymywanie temperatury oraz szczelniejsze systemy zamykania pokrywek.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wpisy do kategorii
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl