Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności2 » Kalkulator znakowania
Kategorie
Bestsellery

Kalkulator znakowania

Podziel się na Facebook
Miło nam poinformować Państwa, że na stronie została uruchomiona możliwość samodzielnego obliczenia kosztów nadruku. Pod polem z ceną produktu znajdują się dwie rozwijane listy. Pierwsza zawiera metodę znakowania a druga lista pozwala określić ilość drukowanych kolorów.

Część z naszych klientów to zawodowcy ale oczywiście nie każdy musi się znać na technikach znakowania.
Dlatego pod cenami produktów znajdziecie Państwo przycisk z napisem informacje o znakowaniu - po jego naciśnięciu przeniesiecie się na stronę opisującą zasady wyceny.
Natomiast na głównej stronie w górnym menu znajduje się zakładka "Znakowanie" w której znajdziecie Państwo opisy wszystkich technik nadruku które oferujemy.

Prosimy pamiętać, że kalkulator jest narzędziem pomocniczym, każde zamówienie zostanie zawsze potwierdzone przez dział znakowania. Jeśli z jakichś przyczyn nie będzie można oznakować produktu zaproponujemy Państwu alternatywne rozwiązanie. 

Proszę się także nie bać konsekwencji złożenia zamówienia - zgodnie z naszą polityką, w każdej chwili możecie Państwo anulować zamówienie. Zamówienie zostaje uznane za przyjęte dopiero kiedy zatwierdzicie Państwo wszystkie projekty oraz koszty które prześle dział handlowy.
Następnie towar trafia na produkcję  (wtedy już nie można z zamówienia zrezygnować - oznakowany towar nie podlega zwrotowi ).

 
alt
Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl