Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Gdzie kupujecie gadżety reklamowe3
Kategorie
Bestsellery

Gdzie kupujecie gadżety reklamowe

Podziel się na Facebook

Gdzie kupujecie gadżety reklamowe

 

W czasach kiedy internet jest już dostępny wszędzie ( no prawie wszędzie ) wszyscy korzystamy z wyszukiwarki google, przeglądamy fora branżowe, serwisy z ocenami i opiniami klientów. W łatwy sposób możemy odnaleźć firmy które oferują produkt który nas interesuje.

Jednak problemem staje się zbyt duża ilość wyników… Na hasło „gadżety reklamowe” – w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej pojawia się kilkadziesiąt milionów wyników.
Oczywiście nikt nie zapuszcza się dalej niż na drugą stronę i ogranicza się do pierwszych 10 lub 20 wyników. Są to zazwyczaj firmy wiodące w danej branży i można im zaufać. 

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze dostawcy? Jak wybrać tego najlepszego?
Jest kilka rzeczy dzięki którym łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję.- Czytelna strona internetowa na której znajdziecie Państwo regulamin, pełne dane kontaktowe, opis i historię firmy.
 

- Nie należy ufać stronom na których brakuje czasami numeru telefonu i adresu firmy…
 

- Galeria z pracami które wykonała firma – pozwala ocenić jej doświadczenie, możecie Państwo także ocenić z jakimi firmami już współpracowała. Jeśli firma ma w swoim portfolio duże międzynarodowe koncerny to z pewnością musiała spełnić wiele trudnych warunków aby udało jej się taką współpracę nawiązać.
 

- Obok galerii prac często pojawiają się referencje – firmy lubią się chwalić pozytywnymi ocenami wystawionymi przez klientów.
 

- Data powstania firmy - nie należy skreślać „młodych wilków” które dopiero zaczynają działać na rynku, czasami młode wilki to starzy wyjadacze którzy postanowili otworzyć własną działalność gospodarczą. Jednak firma która działa na rynku od wielu lat z pewnością zawsze jest bezpieczniejszym rozwiązaniem. Każdy rok działalności to setki zdobytych doświadczeń, a zdobyte doświadczenia pozwalają zaproponować klientom najbardziej optymalne rozwiązania.
 

- Im bliżej źródła tym lepsze ceny, to zasada znana każdemu przedsiębiorcy. W przypadku branży gadżetów reklamowych warto wybierać firmy które nie tylko pośredniczą w handlu ale także dysponują własnym zapleczem technicznym, mają własny sprzęt i maszyny do znakowania. Dzięki temu skraca się czas realizacji i cena końcowa produktów jest niższa.
 

- Ciekawym źródłem informacji o firmie są portale społecznościowe jak google+ , facebook, instagram itp. – możecie tam Państwo śledzić na bieżąco co się w danej firmie dzieje.
 

- Nagrody i certyfikaty – oczywiście to także ważny wykładnik pozycji firmy na rynku. Co prawda w chwili obecnej nie brakuje certyfikatów jakości które się po prostu kupuje a nie uzyskuje… ale mimo wszystko warto także sprawdzić czy dana firma posiada w swojej kolekcji jakieś „laury i odznaczenia”
 

- Najstarsza metoda – czyli firma z polecenia /sprawdzony dostawca, jeśli macie Państwo znajomych którzy pracują w działach marketingowych warto ich podpytać o ich doświadczenia. Z pewnością przez lata swojej pracy mieli okazję współpracować z różnymi dostawcami artykułów promocyjnych i zdążyli sobie wyrobić własne zdanie.
 

Na koniec oczywiście polecamy naszą firmę ;-) Do naszych największych atutów należą ponad 10 letnie doświadczenie, własny park maszynowy oraz bogata oferta dostępna na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią naszych prac oraz referencjami od naszych klientów.

Zachęcamy do przesyłania zapytań i do rozpoczęcia długotrwałej współpracy.


Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl