Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wpisy do kategorii » Długopisy z nadrukiem logo
Kategorie
Bestsellery

Długopisy z nadrukiem logo

Długopisy z nadrukiem logo


Długopisy reklamowe z logo firmy to doskonały sposób na to aby marka stała się bardziej rozpoznawalna. Stanowią jeden z częściej wykorzystywanych gadżetów w kampaniach reklamowych. Powodem tego jest to, iż długopis jest jednym z częściej wykorzystywanych przedmiotów, stosuje się go codziennie zarówno w pracy jak i w domu. Osoby które otrzymują od firm taki gadżet reklamowy często zatrzymują go i chętnie z niego korzystają, dzięki czemu zazwyczaj znacznie lepiej zapamiętują dane wskazanej na nich firmy. Jeżeli klient otrzymuje taki długopis, zazwyczaj odruchowo chowa go do kieszeni, w przeciwieństwie do wielu innych produktów reklamowych.Ponadto długopisy z nadrukiem doskonale sprawdzają się w samych firmach. Gdy pracownicy posługują się jednakowymi, na których znajduje się logo firmy często klienci znacznie lepiej postrzegają firmę. Ponadto w pewien sposób stanowić one mogą także jeden z elementów wystroju wnętrza biura, w tym przypadku nawet tak niewielkie dodatki często wpływają na postrzeganie i odbiór całości. Warto odpowiednio wybrać długopisy, na których zostanie wykonany nadruk, zarówno pod względem ich wzoru jak też kolorystyki. Dobrze, jeżeli barwy samych długopisów jak również kolorystyka wykonywanych nadruków są dobrane na przykład do barw, które zawiera logo firmy. Niektóre firmy bowiem są kojarzone nie tylko z ich nazwą czy logo, ale również z zestawieniem barw, które z nich wynika.

alt

Nie można pominąć faktu, że długopisy z nadrukiem zaliczane są do tych gadżetów reklamowych, których cena jest niezwykle przystępna. To sprawia, że każdy klient może sobie pozwolić na ich zamówienie i spersonalizowanie zgodnie ze swoimi wymogami. Długopisy, na których ma być umieszczony nadruk często wybierane są według tego, ile klient musi zapłaci za sam długopis, jednak w każdej kategorii cenowej bez problemu można znaleźć bardzo dużą ich ilość, zarówno jak mowa o ich kształcie jak też kolorystyce.
alt

Ważny jest także odpowiedni sposób naniesienia logo czy nazwy na długopis. Tampodruk to jedna z najczęściej wykorzystywanych do tego metod, i na pewno może być zaliczana do najtańszych. Jednakże nie w każdym wypadku sprawdzi się odpowiednio. Gdy mowa o długopisach metalowych znacznie lepiej sprawdzi się grawerowanie wskazanego napisu czy rysunku, zwłaszcza jeżeli mowa o długopisach nieco droższych. Wówczas zastosowanie tej właśnie metody powoduje, że całość wygląda znacznie lepiej i często jest także znacznie trwalsza. Jednakże wybór metody dobrze jest pozostawić zajmującym się tym profesjonalistom.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wpisy do kategorii
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu