Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 5 gadżetów reklamowych na lato3
Kategorie
Bestsellery

5 gadżetów reklamowych na lato

Podziel się na Facebook

5 gadżetów reklamowych na lato


Jako, że za oknami słońce i wakacje w pełni postanowiliśmy zrobić dla Was listę 5 hitów wśród wakacyjnych artykułów promocyjnych. Może właśnie planujecie jakąś akcję na lato i brakuje Wam pomysłu lub inspiracji...
 

 Piłki plażowe – to z pewnością lider wśród letnich upominków promocyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli w różnych rozmiarach i kolorach. Najczęściej wybierane piłki plażowe mają średnicę około 26 cm. Na tak dużej piłce można umieścić logo o długości około 150mm i wysokości  około 60mm. Piłki plażowe są tanim produktem który doskonale sprawdzi się podczas masowych akcji promocyjnych. Mogą być wręczane w czasie imprez masowych, koncertów, dniach miast i gmin itp. Piłka to oczywiście gadżet skierowany głównie do dzieci i młodzieży, jednak proszę pamiętać, że logo i reklama umieszczona na piłce dotrze także do wielu innych osób które będą obserwować zabawę dzieci na plażach  mórz i jezior.
alt

Torby plażowe – gadżet który polecamy firmom szukających produktu dla swoich klientek ( Panowie z torbą na plaży to jednak rzadkość )  Nasza oferta na chwilę obecną pozwala na wybór spośród blisko 100 modeli toreb plażowych. Są to propozycje zarówno toreb tanich które mogą być wręczane masowo jak i torby wysokiej klasy które mogą stać się doskonałymi nagrodami dla najlepszych klientów ( za duże zakupy, udział w konkursie lub programie lojalnościowym ). Cechą która łączy wszystkie torby to duże pole znakowania pozwalające na umieszczenie dużego dobrze widocznego logotypu.   Torby plażowe mimo, iż są najczęściej wykorzystywane w okresie letnim bardzo często po zakończeniu wakacji zmieniają swoją funkcję i stają się torbami na zakupy. W ten sposób reklama umieszczona na boku torby dociera do potencjalnych klientów znacznie dłużej niż przez 2 miesiące w roku.

alt

Torby termiczne – ten produkt polecamy wszystkim firmom związanym z branżą spożywczą. W upalne dni trudno donieść do domu zakupioną mrożonkę, lody itp. Ciężko także przechowywać kanapki zabrane w podróż. Rozwiązaniem tego problemu są oczywiście torby termoizolacyjne. W naszej ofercie znajdziecie ich szeroki wybór. Małe torby które zmieszczą kilka puszek napojów, średnie torby które pozwolą dostarczyć zakupy do domu oraz duże torby które pozwolą spakować zapasy żywności dla całej rodziny wybierającej się na piknik za miasto. Torby termiczne podobnie jak torby plażowe pozwalają na umieszczanie dużych czytelnych logotypów i są także wykorzystywane w życiu codziennym po zakończeniu lata.

alt

 

Okulary przeciwsłoneczne – jeśli lato to słońce, jeśli słońce,,, to nic nie widać ;-) W słoneczny dzień, przebywanie na dworze bez ochrony oczu bywa często bardzo uciążliwe. Prowadzenie samochodu lub czytanie gazety bez okularków przeciwsłonecznych czasami staje się wręcz niemożliwe.  Stąd właśnie tak duża popularność okularków wśród gadżetów promocyjnych. Nasza oferta pozwala wybierać w szerokiej gamie produktów skierowanych do dzieci oraz dorosłych. Bogata kolorystyka, ciekawe wzory i oczywiście różnego typu filtry przeciwsłoneczne. Nadruk na okularkach jest wykonywany metodą tampodruku na „uszach” okularków. Niewielkie pole znakowania pozwala umieścić na nich grafikę o wysokości w okolicach 5…6 mm – na tych produktach polecamy wykonywać logo w układzie poziomym.

alt

Zawieszki na bagaż – ten produkt, nie jest może produktem uniwersalnym, zastosowanie znajdzie głównie jako artykuł promujący firmy z branży turystycznej. Jednak nie sposób nam sobie wyobrazić listy wakacyjnych hitów bez tego produktu. W chwili obecnej praktycznie każde biuro podróży wykorzystuje zawieszki na bagaż jako swój artykuł promocyjny. Obserwując działania naszych klientów możemy śmiało stwierdzić, że 90% firm które wybrało zawieszki bagażowe wraca po kolejne. Zawieszki których koszt zakupu nie przekracza zazwyczaj 3 pln to doskonały dodatek do sprzedanej wycieczki. Klient będzie spokojniejszy o losy swoich walizek, a po udanych wakacjach szybciej odnajdzie namiary na swoje ulubione biuro podróży. Gorąco polecamy ;-)

alt

 


Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl