Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Plecaki chroniące przed kradzieżą3
Kategorie
Bestsellery

Plecaki chroniące przed kradzieżą

Podziel się na Facebook

Plecaki chroniące przed kradzieżą

Każdego dnia dochodzi do ponad 400 000 kradzieży kieszonkowych na świecie. Szczególnie zagrożone mogą czuć się osoby poruszające się środkami komunikacji miejskiej. Duże skupiska ludzi i ciągły ruch ułatwiają pracę kieszonkowcom. 
Policja apeluje o uwagę, w autobusach i tramwajach umieszczane są kamery, na ulicach monitoring.
Form walki z ulicznymi złodziejami jest wiele. W ostatnim czasie furorę robią plecaki "antykradzieżowe" z kolekcji BOBBY


Z plecakiem chroniącym przed kradzieżą Bobby nie musisz się tym martwić! Dzięki ukrytym zamkom i kieszeniom Twoje przedmioty będą zawsze bezpieczne.
Charakterystyczne cechy plecaków z tej kolekcji to ukryte kieszenie , część plecaków jest także wykonana z materiału odpornego na przecięcie nożem oraz posiada zamki wykonane ze wzmocnionej stali.
alt
Plecaki z kolekcji Bobby występują w różnych stylach - znajdziecie wśród nich plecak z miejscem na laptopa, plecak miejski, plecak który może służyć jako torba podróżna lub walizka. W ofercie znajdują się także plecaki dla dzieci i młodzieży.
alt

Na każdym plecaku możemy oczywiście umieścić Państwa logo. Ze względu na swoją cenę plecaki z kolekcji Bobby możemy uznać za produkty premium które doskonale sprawdzą się jako upominki biznesowe które można śmiało kierować do kadry kierowniczej oraz klientów VIP.  Plecaki mogą stać się także głównymi nagrodami w konkursach i loteriach dla klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - Plecaki chroniące przed kieszonkowcami.

alt
Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl