Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Latarki z grawerm3
Kategorie
Bestsellery

Latarki z grawerm

Podziel się na Facebook


Latarki z grawerem


Jeszcze nie tak dawno, były nieodzownym wyposażeniem przynajmniej jednej szuflady w domu, schowka w samochodzie, plecaka na kempingu czy też namiotu. Wraz z pojawieniem się telefonów z lampką, straciły na popularności... ale mimo to jest to nadal jeden z najchętniej wybieranych upominków promocyjnych - mowa oczywiście o latarkach reklamowych.

Dlaczego latarki nadal są popularne? 
Przede wszystkim bateria w telefonie i tak wytrzymuje jeden dzień.. nikt nie chce jej tracić na oświetlanie sobie drogi podczas spaceru.
Latarki lepiej się trzyma - ich kształt jest przystosowany do oświetlania drogi a nie do dzwonienia. ( jeśli latarka upadnie na ziemię i zbije się w niej szybka to wymiana nie kosztuje kilkuset złotych jak to jest w przypadku telefonów )
Latarki mogę mieć także dodatkowe funkcje.
I oczywiście ich cena jest znacznie niższa.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wykonać dla firmy ENEA Operator bardzo fajny model multifunkcyjnych latarek bezpieczeństwa.

http://reklamowe-upominki.pl/hamlight-latarka-wielofunkcyjna-kolor-czarny-p-29530.html

Latarka oczywiście spełnia swoje główne zadanie - czyli świeci ( i to świeci na 3 różne sposoby - istnieje możliwość regulacji strumienia światła )
ale ma też kilka dodatkowych umiejętności.
Podczas wypadku - dzięki wbudowanemu młotkowi - można nią wybić szybę samochodową.
Kiedy jesteśmy pod namiotem i trzeba otworzyć butelkę z kapslem.. a zapodział się otwieracz - latarka pomoże nam dzięki wbudowanemu w obudowę otwieraczowi.
Po drugiej stronie latarki ukryte są różnego typu ostrza i końcówki które pozwolą między innymi odkręcić śruby, obciąć paznokcie, otworzyć konserwę itp.
Latarka jest wykonana z metalu i pokryta gumowanym ABS - dzięki czemu doskonale leży w dłoni.

Poniżej przedstawiamy fotki z tej realizacji.

alt
alt
alt
 
Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl