Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Gadżety reklamowe2
Kategorie
Bestsellery

Gadżety reklamowe

Podziel się na Facebook

Upominki reklamowe z nadrukiem

 

Od 2007 roku specjalizujemy się w handlu i znakowaniu różnego typu materiałów promocyjnych. Nasza oferta obejmuje blisko 50 000 produktów na których możemy nanieść logo lub slogan reklamowy. W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy okazję dostarczyć na rynek kilka milionów artykułów promocyjnych. Takie tematy jak długopisy z logo, parasole z nadrukiem czy pamięci usb z wygrawerowanym sloganem nie mają przed nami tajemnic. Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy.
Prosimy zapamiętać – jeśli potrzebne są : Gadżety reklamowe, upominki reklamowe, artykuły promocyjne to tylko z firmy NeoGroup.
 


 Gadżety reklamowe
 

Pełna oferta naszej firmy obejmuje blisko 50 000 artykułów. Dzięki tak bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaproponować gadżety reklamowe na każdą akcję promocyjną. Od standardowych propozycji jak długopisy reklamowe, parasole czy też breloki aż po indywidualne realizacje produktów pod zamówienie klienta. Zapewniamy także możliwość oznakowania zakupionych u nas produktów. Logo lub slogan Państwa firmy możemy nanieść na zakupionych przedmiotach takimi technikami znakowania jak: tampodruk, sitodruk, termotransfer oraz grawer laserowy. Zawsze zapewniamy fachową pomoc i doradztwo. Od początku istnienia zaufało nam blisko 3000 firm i instytucji. Zdobytym doświadczeniem zawsze chętnie dzielimy się z nowymi klientami licząc na to że staną się stałymi odbiorcami.

Zachęcamy Państwa także do odwiedzenia naszej strony www mieszczącej się pod adresem www.reklamowe-upominki.pl – strona prezentuje całą naszą ofertę podzieloną na najpopularniejsze grupy tematyczne.

Klientów detalicznych szukających prezentów dla swoich najbliższych zapraszamy natomiast do odwiedzenia kolejnej naszej witryny czyli sklepu www.poprezent.pl. Znajdą tam Państwo setki pomysłów na prezent z możliwością umieszczenia na nich indywidualnych życzeń i dedykacji.

Serdecznie zapraszamy Państwa także do polubienia naszych profili społecznościowych ( Facebook / Google+ ). Dzięki temu będziecie zawsze powiadamiani o każdej nowej promocji.

Gorąco polecamy nasze usługi i zachęcamy do współpracy.

Zespół Neogroup – Gadżety reklamowe to nasza specjalność.


Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl