Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 5 pomysłów na gwiazdkowe upominki dla klientów3
Kategorie
Bestsellery

5 pomysłów na gwiazdkowe upominki dla klientów

Podziel się na Facebook

Upominki gwiazdkowe dla klientów


Dla branży reklamowej nadchodzi okres wzmożonej aktywności związanej z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.
Okres w którym tradycyjnie wręczamy upominki swoim klientom i partnerom biznesowym. Ozdabiamy nasze firmy, salony sprzedaży oraz przygotujemy paczki dla naszych pracowników i ich dzieci. Wśród różnego typu upominków i bonów nie może zabraknąć upominków promocyjnych z logo Waszej firmy. Poniżej znajdziecie 5 naszych propozycji które każdego roku cieszą się największym powodzeniem.


Czapeczka świętego Mikołaja 


Jeden z głównych atrybutów i wyróżniający się element ubioru świętego Mikołaja czyli czerwona czapeczka z białym pomponem.
Czapeczka może być elementem ubioru twoich pracowników. Doskonale sprawdzi się także podczas firmowej imprezy lub wigilii.
Produkt ozdobiony Waszym logo może stać się także elementem dekoracyjnym biur i salonów sprzedaży.
Logo na białej części czapeczki umieścimy metodą termotransferu - pole znakowania pozwala na nadruk logo o wymiarach około 50x100mm.
  

Upominki gwiazdkowe dla klientów

Skrzynka na wino z grawerem

Alkohol to uniwersalny upominek który zawsze się sprawdza. Dobry rocznik i sprawdzona winnica zapewnią Wam wdzięczność każdej obdarowanej osoby. Jednak wręczenie samej butelki, nie będzie tak spektakularne i dobrze przyjęte jak wino umieszczone w drewnianej skrzyneczce z wygrawerowanymi życzeniami i logo firmy. Metoda znakowania jaką jest grawer pozwala na łatwe i przede wszystkim tanie zdobienie. Nawet wykonanie spersonalizowanych skrzyni z imieniem i nazwiskiem konkretnej osoby nie stanowi większego problemu.
Tak przygotowana skrzynka może na długo zagościć w gabinecie ważnej dla Was osoby ( dyrektora, prezesa, ulubionego handlowca itp )
 

Upominki gwiazdkowe dla klientów

Kalendarze adwentowe z logo firmy

Święta Bożego Narodzenia to szczególne dni... ale ważny jest także czas który spędzamy na przygotowywaniu się do tych dni.
W odliczaniu czasu jaki pozostał do świąt pomoże oczywiście kalendarz adwentowy z 24 czekoladkami ( po 1 na każdy dzień grudnia ).
Pudełko które kryje w sobie słodkie czekoladki może zostać oczywiście ozdobione w dowolny sposób. Choinka, logo firmy i życzenia umieszczone na kartoniku będą przez 24 dni leżeć na biurku obdarowanej osoby. 


Upominki gwiazdkowe dla klientów

Pluszowe maskotki

Oczywiście wiele prezentów jest kierowanych do osób dorosłych, ale z pewnością jest wiele firm które swoją ofertę kierują do najmłodszych. Są także firmy które mają w zwyczaju wręczać upominki dla swoich pracowników i dla dzieci tych osób. 
Każdy wie, że święta to okres na który dzieci czekają przez cały rok. Prezentów dla dzieci jest mnóstwo ale my proponujemy Wam zabawki uniwersalne - czyli pluszowe maskotki z motywem świątecznym. W naszej ofercie znajdziecie między innymi misie Mikołaje, renifery i jelenie. Na koszulkach lub etykietach dołączonych do maskotek możemy także umieścić Wasze logo.

Upominki gwiazdkowe dla klientów

 
Gwiazdkowe upominki dla dzieci

Część naszych klientów stanowią przedszkola, ośrodki kultury i inne firmy które mają pod swoimi skrzydłami duże ilości dzieci.
Rady rodziców często szukają kreatywnego i niedrogiego prezentu ( który nie uszczupli klasowego budżetu ).
Jednym z takich upominków może być torba świąteczna którą można samodzielnie pokolorować ( kredki 5 szt w komplecie )
Torba może być samodzielnym prezentem lub możecie do niego zapakować pozostałe upominki.

Upominki gwiazdkowe dla klientów

Do świąt jeszcze trochę czasu - jeszcze zdążycie wybrać najlepszy upominek pod choinkę - zapraszamy do zakupów.


 
Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl